perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në frëngjisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): farinacé, farine, farineux, bisaille, recoupe
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në frëngjisht, farinacé në shqip
miell në frëngjisht