perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në frëngjisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): cher, doux, mielleux, mignon, suave, sucré
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në frëngjisht, cher në shqip
mjalti në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

ar 10 hua hin hotels pushkë gjuetie