perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në frëngjisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): brouillard, brumaille, brume, buée, vapeur, ternissure
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në frëngjisht, brouillard në shqip
mjegull në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

vij vikram asht annual meeting 2014