perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në frëngjisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (17): débouter, dénier, refuser, contester, contredire, démentir, nier, chasser, débusquer, méconnaître, refouler, repousser, supplanter, dédire, disconvenir, mentir, désavouer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në frëngjisht, débouter në shqip
mohoj në frëngjisht