perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në frëngjisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): tâcher, efforcer, empresser, pourvoir, solliciter, tâche, cherche, essayer, tenter
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në frëngjisht, tâcher në shqip
mundohem në frëngjisht