perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në frëngjisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): musée, muséum
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në frëngjisht, musée në shqip
muze në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

një ankesë