perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në frëngjisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): concertiste, moujik, musicien
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në frëngjisht, concertiste në shqip
muzikant në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

me padurim di maria pes stats kuq e zi