perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në frëngjisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (29): à, affliger, contre, dans, déballer, en, frotter, rapprovisionner, remarquer, sur, surmonter, sus, abattre, asservir, avec, chez, créer, papilleux, déprimer, où, pour, taxer, vers, après, de, derrière, outre, par, trop
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në frëngjisht, à në shqip
në në frëngjisht