perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në frëngjisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (16): chantier, constitution, construction, contexture, édification, membrure, restructure, structure, bâtiment, bâtisse, édifice, oeuvre, architecture, hôtel, monument, palais
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ndërtesë, ndërtesë në frëngjisht, chantier në shqip
ndërtesë në frëngjisht