perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në frëngjisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): avenir, demain, lendemain
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në frëngjisht, avenir në shqip
nesër në frëngjisht