perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në frëngjisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): car, afin, comme, pour
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në frëngjisht, car në shqip
ngase në frëngjisht