perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngutem në frëngjisht

Fjalë: ngutem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): avance, courir, empresser, avoirs
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ngutem, ngutem në frëngjisht, avance në shqip
ngutem në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

zagar inc