perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në frëngjisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): un, une, unique, unité, seul, solitaire, uniquement, certain, prénommé, quelque
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në frëngjisht, un në shqip
një në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

për të qeshur ide per dhurata