perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në frëngjisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): chiffre, duel, nombre, singulier, cotangente, dossard, numéro, pointure
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht numër, numër në frëngjisht, chiffre në shqip
numër në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

bori uka qafë botë 360 gradë kap slap