perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në frëngjisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): avant-main, main, paume
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pëllëmbë, pëllëmbë në frëngjisht, avant-main në shqip
pëllëmbë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

aderim holding peshk ne enderr