perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në frëngjisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): accompagner, dériver, raccompagner, ramener, reconduire, accompagne, chaperonner, escorter, annexer, joindre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht përcjell, përcjell në frëngjisht, accompagner në shqip
përcjell në frëngjisht