perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përhap në frëngjisht

Fjalë: përhap (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): colporter, diffuser, divulguer, populariser, propager, répandre, universaliser, vulgariser, disperser, disséminer, dissiper, éparpiller, évanouir, régner
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht përhap, përhap në frëngjisht, colporter në shqip
përhap në frëngjisht