perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në frëngjisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): concerner, regarder, échalasser, toucher
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht përkas, përkas në frëngjisht, concerner në shqip
përkas në frëngjisht