perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në frëngjisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): charpenter, épincer, façonner, ouvrer, usiner, élaborer, rédiger, traiter, préparer, ouvrager, soigner
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht përpunoj, përpunoj në frëngjisht, charpenter në shqip
përpunoj në frëngjisht