perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në frëngjisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): chroniquer, circonscrire, décrire, dépeindre, raconte
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht përshkruaj, përshkruaj në frëngjisht, chroniquer në shqip
përshkruaj në frëngjisht