perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në frëngjisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (15): affranchir, monnayer, payer, stipendier, acquitter, autofinancer, casquer, défrayer, financer, gager, latter, régler, rémunérer, régulariser, rétribuer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në frëngjisht, affranchir në shqip
paguaj në frëngjisht