perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në frëngjisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): petitement, peu, légèrement, miette, guère, quelque
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në frëngjisht, petitement në shqip
pak në frëngjisht