perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në frëngjisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): croûte, cuivrage, dépouille, enduit, enveloppe, manteau, plombage, tégument, caban, cape, capote, imperméable, jaquette, pardessus, pelure, raglan, rotonde, waterproof
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në frëngjisht, croûte në shqip
pallto në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

ju gi oh stoli raspberry