perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në frëngjisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): fidéicommissaire, héritier, successeur, prince
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pasardhës, pasardhës në frëngjisht, fidéicommissaire në shqip
pasardhës në frëngjisht