perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në frëngjisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): marché, place, bazar, foire, poissonnerie, poulaillerie, braderie, halle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në frëngjisht, marché në shqip
pazar në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

fasule te kuqe dru fires