perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në frëngjisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): bedaine, bedon, bide, bidę, panse, ventre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht plëndës, plëndës në frëngjisht, bedaine në shqip
plëndës në frëngjisht