perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në frëngjisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): populaire, villanelle, vulgaire, commun
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në frëngjisht, populaire në shqip
popullor në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

vendos llp agim doci sepse te dua