perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në frëngjisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): barrière, portail, porte, vomitoire, arceau, but, goal, portillon, pertuis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht portë, portë në frëngjisht, barrière në shqip
portë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

fajtor pa zemer lus lafayette la