perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në frëngjisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (29): charpenter, couper, défiler, tailler, trancher, césarienne, coup, coupage, coupe, coupure, estafilade, hachement, taillade, attendre, droguer, laisser, découper, biseauter, cisailler, ébrancher, retrancher, rogner, tronquer, espérer, attente, expectative, compte, doute, escompter
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në frëngjisht, charpenter në shqip
pres në frëngjisht