perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në frëngjisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): attendre, attente, expectative, acceptation, accueil, admission, adoption, agréage, agrégation, agrément, fête, réception, susception
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në frëngjisht, attendre në shqip
pritje në frëngjisht