perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në frëngjisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (22): éprouver, essayer, expérimenter, ressentir, subir, argumenter, commander, démontrer, indiquer, prouver, déguster, goûter, préluder, ressayer, savourer, tâter, tenter, convaincre, établir, justifier, montre, montrer
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në frëngjisht, éprouver në shqip
provoj në frëngjisht