perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në frëngjisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): poule
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në frëngjisht, poule në shqip
pulë në frëngjisht