perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në frëngjisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): cachet, insigne, jeton, marque, mémento, signe, signet, timbre, timbre-poste
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pullë, pullë në frëngjisht, cachet në shqip
pullë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

flashget mut 25 tips