perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në frëngjisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): baiser, bise, bouche, figure, frimousse, minois, bécoter, biser, embrasser, lécheur, suçoter
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në frëngjisht, baiser në shqip
puth në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

lexoj kuranin tingujt muzikor rini yks