perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në frëngjisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): bore, bois, forêt, foręt, pinède, maillet, socque, bûche, artison, perce-bois, arbre, cassier, bocager, forestier, lignicole, sylvain, sylvestre, tétras
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në frëngjisht, bore në shqip
pyll në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

fllad shehu pedro gambim