perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në frëngjisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): étable, stable, vacherie, bataille, posé, rangé, rassis, réglé, sage
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në frëngjisht, étable në shqip
qëndrueshëm në frëngjisht