perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rëndësi në frëngjisht

Fjalë: rëndësi (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): grandeur, importance, balance, gravité, pesant, pèse-bébé, pèse-lettre, peson, poids, trébuchet, valeur, pondérabilité, pertinence, validité, autorité, avoir, entente, notabilité, rôle, sens, signification
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rëndësi, rëndësi në frëngjisht, grandeur në shqip
rëndësi në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

rri bangalore lajmi kryesor