perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në frëngjisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): alignée, file, gouvernement, harnais, queue, rang, rangée, cycle, enchaînement, refile, ribambelle, série, suite, tissu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rresht, rresht në frëngjisht, alignée në shqip
rresht në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

pasta j upper thomson dushk lushnje