perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në frëngjisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): danger, détresse, hasard, péril, risque, aléa
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në frëngjisht, danger në shqip
rrezik në frëngjisht