perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në frëngjisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (12): demeurer, habiter, loger, percher, résider, rester, tenir, gîter, parcourir, séjourner, devenir, reste
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në frëngjisht, demeurer në shqip
rri në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

laj inc edem cerebral