perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në frëngjisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): autour, environ, bicyclette, cénacle, cercle, cerne, lez, rond, roue, alentour
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në frëngjisht, autour në shqip
rrotull në frëngjisht