perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotullim në frëngjisht

Fjalë: rrotullim (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): circulation, cours, cycle, orbe, période, révolution, rotation, circonvolution, évolution, frauduleuses, revirement, tour, tourner, tournure, volte, volte-face, roulement, tournée
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht rrotullim, rrotullim në frëngjisht, circulation në shqip
rrotullim në frëngjisht