perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në frëngjisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (30): défendre, plaider, protéger, revancher, sauvegarder, abriter, préserver, garder, surveiller, veiller, conserver, entreposer, alléguer, entretenir, maintenir, persister, prétendrai, prétendre, soutenir, subsister, sustenter, tenir, vivre, jésuitisme, observer, perpétuer, prélasser, réserve, réserver, retenir
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në frëngjisht, défendre në shqip
ruaj në frëngjisht