perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në frëngjisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (17): permanence, service, office, charge, devoir, obligation, emploi, usage, amitié, assister, bienfait, grâce, artistique, huilier, porte-liqueurs, domesticité, ministère
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shërbim, shërbim në frëngjisht, permanence në shqip
shërbim në frëngjisht