perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në frëngjisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): âge, centenaire, siècle, adolescence, enfance, ménopause, virilité
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në frëngjisht, âge në shqip
shekull në frëngjisht