perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në frëngjisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): regarder, voir, revoir
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në frëngjisht, regarder në shqip
shikoj në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

di vaio 3 ditë shkel e shko