perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkallë në frëngjisht

Fjalë: shkallë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): échelle, escalier, râtelier, ridelle, degré, échelon, grade, gradin, lieutenance, marche, marchepied, niveau, note, période, rang, stade, superlatif, taux
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shkallë, shkallë në frëngjisht, échelle në shqip
shkallë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

pell grant ngee ann secondary