perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkurt në frëngjisht

Fjalë: shkurt (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): bref, brièvement, court, succinctement, vue
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shkurt, shkurt shqip, shkurt gashi 2014, shkurt gashi, shkurt fejza, shkurt e shqip shkumbin ismaili, shkurt në frëngjisht, bref në shqip
shkurt në frëngjisht