perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në frëngjisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): ami, camarade, camaro, collègue, condisciple, confrère, copain, amine, intime, sigisbée, compagnon, coucheur, drille, satellite
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në frëngjisht, ami në shqip
shok në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

pazar 3 rabota mollë dheu