perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në frëngjisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): public, société, association, compagnie, consortium, organisation, syndicat, club, maison
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shoqëri, shoqëri në frëngjisht, public në shqip
shoqëri në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

njeri thande dritare kulmi